Skip to main content
Strona główna
Strona główna

Jak zadbać o pracowników, żeby związali się z Twoją firmą na dłużej - spotkanie dla pracodawców

Dodano: wtorek, 1 października 2019

Jak zadbać o pracowników, żeby związali się z Twoją firmą na dłużej - spotkanie dla pracodawców

16 października br. w Gdańsku odbędzie się kolejne spotkanie w ramach cyklu „Pomorskie. Dobre miejsca pracy” dedykowane pracodawcom. Tym razem porozmawiamy o wydłużaniu aktywności zawodowej pracowników i zarządzaniu różnorodnością wieku w firmie. Organizatorami spotkania są Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku i Politechnika Gdańska.

Zapraszamy pracodawców do dyskusji na temat konkurencyjnych, dobrych miejsc pracy widzianych z perspektywy pracownika, jak i pracodawcy. Dobre miejsce pracy to między innymi takie, gdzie uwzględniany jest potencjał wszystkich pracowników bez względu na wiek, co jest obecnie szczególnie istotne z uwagi na pogłębiające się niedobory kadrowe w firmach.

Spotkanie będzie okazją do wysłuchania inspirujących prelekcji, wymiany doświadczeń dotyczących zatrudniania dojrzałych pracowników oraz wzięcia udziału w warsztatach prowadzonych przez specjalistów w zakresie zarządzania różnorodnością wieku w firmie oraz ergonomicznych stanowisk pracy.

Ponadto, zaprezentowane zostaną rozwiązania wspomagające dostosowanie stanowisk pracy do potrzeb dojrzałych pracowników wypracowane w ramach międzynarodowego projektu BaltSe@nioR.

Zobacz program.pdf

16 października br., godz. 10:00
Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej, ul. Traugutta 79, Gdańsk

Zgłoszeń można dokonać przez formularz dostępny na: https://evenea.pl/imprezy/konferencje/gdansk/dobre-miejsca-pracy-jak-zadbac-o-pracownikow-zeby-zwiazali-sie-z-twoja-firma-na-dluzej-235516/?source=directory

Osoba do kontaktu: Joanna Opalińska, Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku; e-mail: j_opalinska@wup.gdansk.pl,  tel.: (58) 32 61 821.

Serdecznie zapraszamy!

Kolejne spotkanie w ramach cyklu "Pomorskie. Dobre miejsca pracy" odbędzie się w listopadzie br. Współorganizatorem spotkania będzie Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni. Szczegółowe informacje wkrótce