Skip to main content
Strona główna
Strona główna

Aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z bieżącymi informacjami na temat działań podejmowanych przez naszych partnerów. Mogą one stanowić dla Państwa płaszczyznę wymiany doświadczeń czy poznawania najlepszych praktyk stosowanych przez naszych partnerów.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2019 - weź udział w wydarzeniach Agencji Rozwoju Pomorza

Agencja Rozwoju Pomorza zachęca do udziału w wydarzeniach organizowanych w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości (ŚTP)  w terminie od 18 do 22 listopada b.r.

Weź udział w konkursie "Mój biznes w przyszłości"

Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim ogłosił konkurs pt. "Mój biznes w przyszłości" skierowany do uczniów szkół ponadpodstawowych z powiatu starogardzkiego. Ma on na celu promowanie wśród młodzieży idei przedsiębiorczości oraz popularyzację wiedzy na temat przedsiębiorczości i prowadzenia własnej działalności gospodarczej.  

Doradcy kariery pomogą gdyńskim uczniom

Doradcy zawodowi z Powiatowego Urzędu Pracy w Gdyni bezpłatnie pomogą uczniom w wyborze szkoły, studiów, a potem odpowiedniej pracy. Zbadają ich predyspozycje i pomogą  określić, w jakiej branży prawdopodobnie najlepiej odnajdzie się młody człowiek. W gdyńskim Infoboksie ruszył specjalny punkt konsultacyjny. Spotkania w sprawie planowania kariery dla uczniów i ich rodziców odbywają w pierwszy i trzeci poniedziałek miesiąca. 

Wejście na chiński rynek. Seminarium, Gdańsk, 30.10.2019

Rynek chiński coraz szerzej otwiera się na polskie produkty. To szansa dla pomorskich firm na rozpoczęcie lub rozwijanie aktywności eksportowej w tym rejonie świata.   Seminarium pod nazwą "Wejście na chiński rynek" ma na celu zaprezentowanie tego rynku pomorskim przedsiębiorcom, którzy stoją obecnie przed nowymi możliwościami w związku z inicjatywą Nowego Jedwabnego Szlaku.

Pomorskie. Dobre miejsca pracy - rozwój i kwalifikacje

Już wkrótce kolejne spotkanie z pracodawcami w Gdańsku z cyklu "Pomorskie. Dobre miejsca pracy", którego tematem przewodnim będą rozwój i kwalifikacje zawodowe pracowników.

Biznes pisany szminką – warsztaty, Kościerzyna, 20 listopada

Powiatowy Urząd Pracy w Kościerzynie serdecznie zaprasza panie do udziału w warsztatach „Biznes pisany szminką”.  Warsztaty odbędą się w ramach Pomorskiego Tygodnia Przedsiębiorczości – IDG w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.