#
Regionalny Portal Wiedzy o rynku pracy
Aktualności partnerstwo

Zapraszamy do zapoznania się z bieżącymi informacjami na temat działań podejmowanych przez naszych partnerów. Mogą one stanowić dla Państwa płaszczyznę wymiany doświadczeń czy poznawania najlepszych praktyk stosowanych przez naszych partnerów.

Więcej

PAIH EXPO 2018 — I Forum Wsparcia Polskiego Biznesu za Granicą

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza na Pierwsze Forum Wsparcia Polskiego Biznesu Za Granicą. Już 25 października 2018 roku odbędzie się PAIH EXPO 2018!
Więcej

300-milionowa złotówka dla pomorskich przedsiębiorców.

Atrakcyjne pożyczki bez dodatkowych opłat i prowizji. Mikro- i małe przedsiębiorstwa mogą otrzymać nawet 750 tys. zł. Wsparcie dla pomorskich przedsiębiorców przekroczyło już 300 mln zł.

Podnieś swoje kwalifikacje - skorzystaj z bezpłatnych szkoleń

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna zaprasza na darmowe szkolenia Programista - technolog operator obrabiarek CNC
Więcej

Gryfy gospodarcze przyznane!

Statuetki Gryfa Gospodarczego przyznano liderom biznesu na Pomorzu. W tym roku wręczono także nagrodę specjalną Przedsiębiorca przyjazny imigrantom. Zwycięzców konkursu poznaliśmy podczas uroczystej gali, która odbyła się 19 września 2018 r. w Dworze Artusa w Gdańsku.
Więcej

Klasa patronacka Wika Polska i PSSE w Zespole Szkół Technicznych we Włocławku

Klasa patronacka firmy Wika Polska oraz Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej sp. z o.o. w Zespole Szkół Technicznych we Włocławku.
Więcej

Spotkanie z pracodawcami dotyczące wyzwań na pomorskim i starogardzkim rynku pracy

W dniu 5 września 2018 r. w ramach cyklu spotkań z pracodawcami „Firma jako organizacja ucząca się" odbyło się spotkanie z pracodawcami ze Starogardzkiego Klubu Biznesu – Związku Pracodawców organizowane w Starostwie Powiatowym w Starogardzie Gdańskim.
Więcej

Kwalifikacje dla Pomorzan

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o  jest partnerem w projekcie unijnym RPO WP 5.5 – „Kwalifikacje dla Pomorzan” w ramach którego realizujemy cykl szkoleń podnoszących kwalifikacje pracowników.
Więcej

Aktywizacja terenów stoczniowych na Wyspie Ostrów wspólnym celem PSSE, ARP i Stoczni Gdańsk

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna (PSSE), Agencja Rozwoju Przemysłu (ARP S.A.) i Stocznia Gdańsk rozpoczynają projekt rewitalizacji terenów Wyspy Ostrów.
Więcej

Szkolenia Fundacji Gospodarczej we wrześniu 2018 r.

We wrześniu Fundacja Gospodarcza zaprasza na następujące szkolenia:
Więcej

Mobilne Punkty Informacyjne we wrześniu br.

Specjaliści ds. Funduszy Europejskich zapraszają do Mobilnych Punktów Informacyjnych, gdzie w ramach prowadzonych działań, będą udzielać konsultacji osobom zainteresowanym Funduszami Europejskimi.
Więcej

XVI edycja konkursu „Srebrny Niedźwiedź 2018”

Ruszył nabór do konkursu „Lider Promocji Słupskiej Gospodarki – Srebrny Niedźwiedź 2018”. W tym roku przedsiębiorcy będą rywalizować w sześciu kategoriach:
Więcej

Informator oraz porady prawne dla imigrantek i imigrantów

Punkt informacyjny dla imigrantek i imigrantów „Port” oraz Słupskie Biuro Porad Obywatelskich przygotowały informator pn. „Nić Ariadny. W labiryncie polskiej rzeczywistości”.
Więcej

POMORSKA NAGRODA JAKOŚCI 2018 - XXII edycja Konkursu

Pomorska Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo–Technicznych NOT w Gdańsku, zaprasza do udziału w XXII edycji Konkursu o Pomorską Nagrodę Jakości.
Więcej

Program „Zajęcia klubowe w warsztatach terapii zajęciowej”

Miasto Gdańsk informuje o przystąpieniu do realizacji Programu „Zajęcia klubowe w WTZ” w 2018 roku.
Więcej

Filmiki informacyjne nt. zatrudniania cudzoziemców skierowane do pracodawców.

Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach zaprasza wszystkich pracodawców zainteresowanych tematyką zatrudniania cudzoziemców, do zapoznania się z filmikami informacyjnymi przygotowanymi przez Zieloną Linię.
Więcej

Pomorskie Forum Partnerstwa i Współpracy 2018

Pomorskie Forum Partnerstwa i Współpracy odbędzie się w dniach  14-15 września 2018 roku .
Więcej

Seminarium z okazji obchodów 100-lecia!

Urząd Statystyczny w Gdańsku i Główny Urząd Statystyczny mają zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w seminarium  Rola informacji statystycznej w ocenie sytuacji społeczno-gospodarczej regionu w kontekście polityki spójności . Seminarium odbędzie  się 21 września 2018 r . w hotelu Hilton w Gdańsku.
Więcej

Zawody branży mięsnej

Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy RP realizuje w ramach "Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Inwestujących w obszary wiejskie" projekt promujący następujące zawody branży mięsnej: hodowca, ubojnik gospodarczy, pakowacz, kierowca, sprzedawca ze znajomością mięsa, technolog.
Więcej

PTE w Gdańsku liderem międzynarodowego projektu

Ostatnie wyniki konkursu wniosków: Europe for Citizens Programme 2014 – 2020 Strand 2 "Democratic Engagement and Civic Participation" Measure 2.3 "Civil Society Projects" są już znane!
Więcej

Wizerunek zawodowy pielęgniarek i pielęgniarzy

Powiślańska Szkoła Wyższa, Uczelnia od lat kształcąca Pielęgniarki/Pielęgniarzy wspiera środowisko pielęgniarskie, wiedząc ile poświęceń, zarówno na studiach, jak i w późniejszej pracy zawodowej niesie ze sobą ten zawód.
Więcej